добие 33% попуст за првата година. Код за купони - 33LESS. Ограничена понуда за време.

Здроби ја својата квота

CompanyHub CRM заштедува време од 2 секојдневно.
Така можете да добиете повеќе води и да освоите повеќе зделки.
Пробајте го сега бесплатно
14 дена бесплатен пробен период. Не е потребна кредитна картичка.

Доверена од 2000 + компании & Експерти на CRM

Ние побаравме од нашите клиенти зошто се префрлиле на CompanyHub ...

Добијте најнапредна автоматизација на продажбата на светот

Автоматизирај речиси ништо во Преглед.

 • Предупредувања / потсетници за продажни лица
 • Потсетници / пораки до клиентите
 • Аларми / известувања до менаџерите
 • Автоматизира секој работен процес / процес како проверка на дупликати
 • Масовно се менува како пренесување на води

 

Многу е лесно. Дури и не techie може да се автоматизира за неколку минути. Не е потребен код.

Секоја индустрија е различна

CompanyHub се приспособува кон вашата индустрија и следи сè на 1 место.

автомобилски
 • цитати
 • Комисии и стимулации
 • Планирани исплати
 • Исплати на заем
 • Производители и изложби

производство
 • производи
 • Ценовници
 • Цитати и нарачки

недвижности
 • Својства / Проекти
 • Резервации
 • Посети на сајтот
 • Плаќања
 • Договори

Патуваат
 • Маршрутата
 • Пакети
 • локации
 • Добавувачи
 • Резервации

Продај Луѓе мразам Ажурирање на CRM

Но, тоа не е нивна грешка. CRMs се одземаат многу време. Но, не компанијата.

CompanyHub е лесно како ексел

 • Двоен клик на кое било поле за да направите промени. И зачувајте ги сите промени во 1 кликнете.
 • Креирајте нови води, додадете Белешки / Задачи / Разговори од истата страница

Стоп за трошење време на пораки!

Дајте му на вашиот тим се што е потребно за да биде попродуктивно

Вашиот тим има изградено таков внимателен, моќен производ - јасно е колку време и внимание се појави во ова зад сцената. Пробав многу CRM, и ништо друго не се совпаѓа со функционалноста, употребливоста и флексибилноста што сте ја внеле овде ... Многу возбуден што го користам, знам дека тоа ќе го направи мојот бизнис поуспешен

Јордан Голдман

Основач и извршен директор на Unigo (стекнати) и централа (стекнати)

Земете 15 минско возење на CompanyHub и бидете подготвени да бидете воодушевени

Ајде да го пробаме 14 дена бесплатен пробен период. Не е потребна кредитна картичка.
Добитник е на наградите
Ние користиме колачиња за да ја подобриме функционалноста и перформансите на нашите корисници. Прочитајте го нашиот политика за колачиња за повеќе детали. Разбрав