Kohandatav CRM

×

14 päeva tasuta prooviversioon

Me Firma Hub

Me oleme kirjanikud, vanemad, knitted, pilootid, kõnelejad, arendajad, matkajad, programmeerijad, filmitegijad, disainerid, lugejad, insenerid, võistkonnad, aednikud, võistlejad, kämpingud, kokad, vabatahtlikud, fotograafid, rasked töötajad, autorid, analüütikud, reisijad, rassi autojuhid, bikerid, muusikud.
Selliste mitmekülgsete inimeste rühmaga, nii paljudelt erinevatest kohtadest, anname ainulaadse ülevaate kõigest, mida me teeme.

Meist

Ettevõtte Hubis läheme kõik tööle iga päev, sest me soovime lahendada suurimad probleemid igas CRM-tarkvaras.
Manuaalne töö ja visandamine. Müügiesindajad ei tea, mis viib jälgimiseni ja millal neid jälgida, kulutavad nad tihti aja jooksul CRM-i ajakohastamist, mis ei anna neile mingit kasulikku ülevaadet.
Juhtkond aga ei tea, kui palju müüki läheb, mida nende meeskonna liikmed teevad ja milline turg annab neile kõige kiiremaid tulemusi.

Kogu erinevatest ettevõtetest kasutavad CRMid teadlikumate tegevuste / otsuste tegemiseks. Ettevõtte Hubi missiooniks on muuta CRM palju nutikamaks ja palju läbipaistvamaks. Täna oleme uhked selle üle, et pakume tööstusele kõige arenenumat CRM-i, ning me oleme rõõmsad, et CompanyHub on paindlik, et igasse äri (mitte ainult ettevõtted)

Korraldage oma müüki täna

Lihtne kui excel.

Nimi on kohustuslik
Sisestage kehtiv telefoninumber
Sisestage kehtiv e-posti aadress

Registreerudes nõustute meiega Kasutustingimused ja Privaatsus