Pritaikoma CRM

×

14 dienų nemokama bandomoji versija

Mes "CompanyHub"

Mes esame rašytojai, tėvai, mezgėjai, pilotai, kalbėtojai, kūrėjai, keliautojai, programuotojai, kino kūrėjai, dizaineriai, skaitytojai, inžinieriai, bėgikai, sodininkai, meistrai, stovyklautojai, virėjai, savanoriai, fotografai, sunkieji darbuotojai, autoriai, analitikai, keliautojai, lenktyninių automobilių vairuotojai, baikeriai, muzikantai.
Su tokiomis įvairiausių žmonių grupėmis, iš tiek daug skirtingų vietų, mes suteikiame unikalią perspektyvą viskam, ką darome.

Apie mus

"CompanyHub" mes visi dirbame kiekvieną dieną, nes norime išspręsti didžiausias problemas kiekvienoje CRM programoje.
Rankinis darbas ir spėjimas. Pardavimų žmonės nežino, kas veda prie tolesnės veiklos ir kada stebėti, dažniausiai jie dažniausiai praleidžia atnaujindami CRM, todėl jiems nėra naudingos informacijos.
Valdymas, kita vertus, nežino, kiek pardavimų ateina, ką jų komandos nariai daro ir kokia rinka suteikia jiems greitesnius rezultatus.

Visose skirtingose ​​įmonėse žmonės naudoja CRM, kad galėtų atlikti labiau informuotus veiksmus / sprendimus. Mūsų misija "CompanyHub" yra padaryti CRM daug protingesnes ir daug skaidresnes. Šiandien mes didžiuojamės tuo, kad teikia pažangiausią CRM pramonėje, ir mes džiaugiamės galėdami sakyti, kad "CompanyHub" yra lanksti, kad atitiktų kiekvieną verslą (o ne tik įmones)

Šiandien tvarkykite savo pardavimus

Lengva kaip puikiai.

Pavadinimas privalomas
Įveskite galiojantį telefono numerį
Įveskite galiojantį el. Pašto adresą

Užsiregistravę jūs sutinkate su mūsų Paslaugų teikimo sąlygos ir Privatumo politika